Kemia, 1.1.2013-28.11.2020

« Takaisin

YouTube

Avainsanan valinneiden osuus vastaajista
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2021Vuosi 2020Vuosi 2019Vuosi 2018Vuosi 2017Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
77000008381757356

Pienen vastaajamäärän (alle 5 vastaajaa) vuoksi tarkentavista kysymyksistä ei näytetä koostetta seuraavista tasoista: Vuosi 2021, Vuosi 2020, Vuosi 2019, Vuosi 2018, Vuosi 2017

Kuinka usein käytät itse ohjelmaa?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
En ollenkaan000000
Harvemmin8512000
1-2 kertaa kuukaudessa363131000
Viikoittain495351000
Päivittäin8117000
Kuinka usein käytät oppijoiden kanssa ohjelmaa?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
En ollenkaan322000
Harvemmin201024000
1-2 kertaa kuukaudessa515147000
Viikoittain263527000
Päivittäin020000
Mitkä ovat tämän ohjelman tyypilliset käyttötavat opetuksessasi (1-5 tärkeintä)?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
Havainnollistaminen4300948891
Virittäytyminen aiheeseen2200553813
Lisätiedon etsiminen1900463817
Asioiden opettaminen1900513635
Aiheen alustaminen1800422813
Motivointi15006554
Huvi90017169
Musiikkivideot ja -näytteet80014149