Kemia, 1.1.2013-28.11.2020

« Takaisin

Microsoft PowerPoint

Avainsanan valinneiden osuus vastaajista
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2021Vuosi 2020Vuosi 2019Vuosi 2018Vuosi 2017Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
74000008077697559

Pienen vastaajamäärän (alle 5 vastaajaa) vuoksi tarkentavista kysymyksistä ei näytetä koostetta seuraavista tasoista: Vuosi 2021, Vuosi 2020, Vuosi 2019, Vuosi 2018, Vuosi 2017

Kuinka usein käytät itse ohjelmaa?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
En ollenkaan000000
Harvemmin232518000
1-2 kertaa kuukaudessa221930000
Viikoittain333433000
Päivittäin202118000
Kuinka usein käytät oppijoiden kanssa ohjelmaa?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
En ollenkaan343000
Harvemmin525448000
1-2 kertaa kuukaudessa222228000
Viikoittain14717000
Päivittäin8103000
Mitkä ovat tämän ohjelman tyypilliset käyttötavat opetuksessasi (1-5 tärkeintä)?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
Asioiden opettaminen3000757178
Esitykset2700696070
Opetettavien asioiden läpikäyminen2400634930
Havainnollistaminen2300605357
Esitelmät1500442735
Ohjeiden näyttäminen1200292930
Asioiden kertaaminen1100232430
Tiedon jakaminen110025224