Kemia, 1.1.2013-28.11.2020

« Takaisin

Helmi

Avainsanan valinneiden osuus vastaajista
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2021Vuosi 2020Vuosi 2019Vuosi 2018Vuosi 2017Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
60000000181724

Pienen vastaajamäärän (alle 5 vastaajaa) vuoksi tarkentavista kysymyksistä ei näytetä koostetta seuraavista tasoista: Vuosi 2021, Vuosi 2020, Vuosi 2019, Vuosi 2018, Vuosi 2017, Vuosi 2016, Vuosi 2015

Kuinka usein käytät itse ohjelmaa?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
En ollenkaan0000
Harvemmin0000
1-2 kertaa kuukaudessa0000
Viikoittain0000
Päivittäin0000
Kuinka usein käytät oppijoiden kanssa ohjelmaa?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
En ollenkaan0000
Harvemmin0000
1-2 kertaa kuukaudessa0000
Viikoittain0000
Päivittäin0000
Mitkä ovat tämän ohjelman tyypilliset käyttötavat opetuksessasi (1-5 tärkeintä)?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
Poissaolojen kirjaaminen918810043
Kodin ja koulun välinen yhteistyö91598714
Arviointi82657343
Viestien lähettäminen82769343
Yhteydenpito73534714
Tiedottaminen64536029
Kokeet6441530
Oppilaiden huoltajien tiedottamiseen5535470