Kemia, 1.1.2013-28.11.2020

« Takaisin

Google Earth

Avainsanan valinneiden osuus vastaajista
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2021Vuosi 2020Vuosi 2019Vuosi 2018Vuosi 2017Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
120000012915141

Pienen vastaajamäärän (alle 5 vastaajaa) vuoksi tarkentavista kysymyksistä ei näytetä koostetta seuraavista tasoista: Vuosi 2021, Vuosi 2020, Vuosi 2019, Vuosi 2018, Vuosi 2017, Vuosi 2012

Kuinka usein käytät itse ohjelmaa?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013
En ollenkaan00000
Harvemmin1003810000
1-2 kertaa kuukaudessa050000
Viikoittain013000
Päivittäin00000
Kuinka usein käytät oppijoiden kanssa ohjelmaa?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013
En ollenkaan2506000
Harvemmin75754000
1-2 kertaa kuukaudessa025000
Viikoittain00000
Päivittäin00000
Mitkä ovat tämän ohjelman tyypilliset käyttötavat opetuksessasi (1-5 tärkeintä)?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013
Havainnollistaminen380010046
Lisätiedon etsiminen31003338
Motivointi31003331
Tiedonhaku2300046
Asioiden opettaminen1500508
Www-sivuilla seikkailu1500015
Virittäytyminen aiheeseen1500023
Tietokoneen ja dokumenttikameran kanssa800178