Kemia, 1.1.2013-28.11.2020

« Takaisin

WSOY:n oppimispelit

Avainsanan valinneiden osuus vastaajista
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2021Vuosi 2020Vuosi 2019Vuosi 2018Vuosi 2017Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
800000113101824

Pienen vastaajamäärän (alle 5 vastaajaa) vuoksi tarkentavista kysymyksistä ei näytetä koostetta seuraavista tasoista: Vuosi 2021, Vuosi 2020, Vuosi 2019, Vuosi 2018, Vuosi 2017, Vuosi 2015

Kuinka usein käytät itse ohjelmaa?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2016Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
En ollenkaan00000
Harvemmin7533000
1-2 kertaa kuukaudessa2567000
Viikoittain00000
Päivittäin00000
Kuinka usein käytät oppijoiden kanssa ohjelmaa?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2016Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
En ollenkaan00000
Harvemmin7517000
1-2 kertaa kuukaudessa2583000
Viikoittain00000
Päivittäin00000
Mitkä ovat tämän ohjelman tyypilliset käyttötavat opetuksessasi (1-5 tärkeintä)?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2016Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
Asioiden harjoittelu550608557
Asioiden kertaaminen4501006971
Itsenäinen työskentely270403829
Motivointi27060460
Oppilaiden oma työskentely180604686
Matematiikka18060380
Havainnollistaminen90202329
Huvi9001514