Kemia, 1.1.2013-28.11.2020

« Takaisin

Sanoma pro

Avainsanan valinneiden osuus vastaajista
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2021Vuosi 2020Vuosi 2019Vuosi 2018Vuosi 2017Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
54000005862455737

Pienen vastaajamäärän (alle 5 vastaajaa) vuoksi tarkentavista kysymyksistä ei näytetä koostetta seuraavista tasoista: Vuosi 2021, Vuosi 2020, Vuosi 2019, Vuosi 2018, Vuosi 2017

Kuinka usein käytät itse ohjelmaa?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
En ollenkaan000000
Harvemmin141415000
1-2 kertaa kuukaudessa332238000
Viikoittain353734000
Päivittäin182713000
Kuinka usein käytät oppijoiden kanssa ohjelmaa?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
En ollenkaan1169000
Harvemmin373542000
1-2 kertaa kuukaudessa252721000
Viikoittain191819000
Päivittäin9149000
Mitkä ovat tämän ohjelman tyypilliset käyttötavat opetuksessasi (1-5 tärkeintä)?
1.1.2013-28.11.2020Vuosi 2016Vuosi 2015Vuosi 2014Vuosi 2013Vuosi 2012
Tehtävien ratkaisut2600585220
Asioiden opettaminen2100174847
Asioiden kertaaminen1900504160
Asioiden harjoittelu1500333633
Kokeet150025437
Havainnollistaminen1400253447
Opetettavien asioiden läpikäyminen120082533
Oman opetuksen suunnittelu1100292027